Νίκη με Over η Μάντσεστερ Σίτι

Στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων χάθηκε το ταμείο τη Δευτέρα. Η Φούλαμ κέρδισε 2ο πέναλτι και κέρδισε με 3-2 τη Γουλβς. Είχαμε επιλέξει τη διπλή ευκαιρία Χ2 σε αυτό το ματς, μαζί με το Goal/Goal από την Ισπανία, στο παιχνίδι Χιρόνα-Αθλέτικ Μπιλμπάο, το οποίο πέρασε.

Από σήμερα, για ένα τριήμερο, θα ασχοληθούμε με τα Κύπελλα Ευρώπης. Μία δυάδα ξεχωρίσαμε από το Champions League.

Η Μάντσεστερ Σίτι είναι φαβορί για τη νίκη στο ματς με τη Λειψία. Συνήθως πετυχαίνει μεγάλα σκορ στο Champions League. Πέρσι διέλυσε με 7-0 τη Λειψία, η οποία δεν ήταν καλή το Σάββατο στο πρωτάθλημα και ηττήθηκε με 2-1 από τη Βόλφσμπουργκ. Ποντάρουμε στον «άσο» της Σίτι σε συνδυασμό με το Over.

Στο άλλο ματς του 7ου ομίλου, ανάμεσα στην Γιουνγκ Μπόις και τον Ερυθρό Αστέρα, κρίνεται η τρίτη θέση που οδηγεί στο Europa League. Έχουν από 1 βαθμό, από τη μεταξύ τους ισοπαλία με 1-1 στο Βελιγράδι. Πιθανό είναι το σκοράρισμα και από τις 2 ομάδες και στο αποψινό παιχνίδι τους στην Ελβετία.

Η Γιουνκ Μπόις σκοράρει με μεγάλη άνεση στην έδρα της. Ο Ερυθρός Αστέρας πέτυχε και δέχτηκε γκολ και στα 4 παιχνίδια του στο Champions Legue. Βρήκε δίχτυα στις έδρες της Μάντσεστερ Σίτι και της Λειψίας. Λογικά θα σκοράρει και σε αυτήν της Γιουνγκ Μπόις.