Over από τη Γερμανία και 2 Goal/Goal από τη Γαλλία
Shutterstock

Η Μαρσέιγ προηγήθηκε στο 2ο λεπτό, έπαιζε με παίκτη παραπάνω από το 9ο λεπτό και δεν κατάφερε να κερδίσει την Ναντ! Έφερε ισοπαλία με 1-1 και δεν πέρασε το «διπλό» της. Το άλλο «διπλό», της Γουέστ Χαμ στο ματς με τη Λούτον, πέρασε εύκολα.

Σήμερα θα ασχοληθούμε με το γερμανικό και το γαλλικό πρωτάθλημα. Σε εξαιρετική κατάσταση βρίσκεται η Λεβερκούζεν. Έχει πετύχει 2 νίκες με 3-2 κατά της Λειψίας και με 0-3 κόντρα στην Γκλάντμπαχ. Λογικά θα τις κάνει 3 στο παιχνίδι με την Ντάρμσταντ, η οποία έχει 2 ήττες και στην προηγούμενη αγωνιστική γνώρισε τη συντριβή με 4-1 από την Ουνιόν. Χαμηλά είναι ο «άσος», πάμε με το Over.

Στη Γαλλία ποντάρουμε σε 2 Goal/Goal. Στις 3 πρώτες αγωνιστικές η Μπρεστ δεν σκόραρε μόνο στη Μασσαλία, όπου έχασε με 2-0 από τη Μαρσέιγ. Δέχτηκε γκολ και στα 3 ματς. Υποδέχεται την Ρεν η οποία μετράει 3 Goal/Goal. Σκόραραν και οι 2 στις 3 πρόσφατες αναμετρήσεις τους στην έδρα της Μπρεστ (1-2, 1-1, 1-2).

Το δεύτερο Goal/Goal είναι στο βραδινό ντέρμπι της Μονακό με τη Λανς. Η γηπεδούχος σκόραρε σε όλα τα ματς και δεν δέχτηκε γκολ μόνο στο 3-0 κόντρα στο Στρασβούργο. Η φιλοξενούμενη έχει φέρει 3 Goal/Goal. Πέρσι η Λανς πήρε τη νίκη με 1-4 στο Μονακό.