Επιλογές με Goal/Goal και Over από τα παιχνίδια της Premier League.
Πολλά γκολ και σήμερα στην Αγγλία!
Shutterstock

Την Κυριακή πέρασε ο «άσος» της Λίβερπουλ μαζί με το Over 2,5 στο ματς με την Μπράιτον. Οι άλλες 2 επιλογές δεν επιβεβαιώθηκαν. Η Θέλτα, παρά τα 2 δοκάρια, το γκολ που της ακυρώθηκε και το πέναλτι που δεν της δόθηκε στις καθυστερήσεις, έμεινε στο 0-0 με την Βαγιεκάνο. Στο παιχνίδι Μαρσέιγ-Παρί Σεν Ζερμέν (0-2) δεν μπήκε 1 ακόμα γκολ για να περάσει το Over 2,5.

Σήμερα θα ασχοληθούμε με την Premier League. Στους 10 αγώνες του Σαββατοκύριακου ήρθαν 8 Goal/Goal και 6 Over 2,5. Πολλά γκολ βλέπουμε να μπαίνουν και στην 31η αγωνιστική η οποία ξεκινάει σήμερα και ολοκληρώνεται την Πέμπτη.

Η Νιούκαστλ έκανε τη μεγάλη ανατροπή και από 1-3 που έχανε από την Γουέστ Χαμ κέρδισε με 4-3. Έφερε 1 ακόμα Over 2,5. Υποδέχεται την Έβερτον, η οποία αν και ισοφάρισε 1-1 στο 87’ την Μπόρνμουθ, ηττήθηκε 2-1 με αυτογκόλ στις καθυστερήσεις. Προβάδισμα για τη νίκη έχει η Νιούκαστλ αλλά δεν είναι ομάδα που μπορείς να της έχεις εμπιστοσύνη. Προτιμότερο είναι το ποντάρισμα στο Over 2,5.

Η Νότιγχαμ ήρθε ισόπαλη 1-1 με την Κρίσταλ Πάλας και έπιασε τη Λούτον στη γραμμή του υποβιβασμού. Θέλει τη νίκη στο ματς με τη Φούλαμ για να πάρει βαθμολογική ανάσα. Από ισοπαλία προέρχεται η Φούλαμ. Βρέθηκε να χάνει 3-1 από την Σέφιλντ Γιουνάιτεντ αλλά στο τέλος πήρε τον βαθμό (3-3). Πιθανό είναι το Goal/Goal σε αυτό το παιχνίδι.

Συνδυασμό Goal/Goal και Over 2,5 κάνουμε για τον αγώνα της Γουέστ Χαμ με την Τότεναμ. Και οι 2 πετυχαίνουν αλλά και δέχονται γκολ. Η Γουέστ Χαμ θα προσπαθήσει να συνέλθει από την απρόσμενη, όπως εξελίχτηκε το ματς, ήττα της με 4-3 από την Νιούκαστλ. Η Τότεναμ έκανε την ανατροπή κόντρα στη Λούτον και κέρδισε με 2-1. Συμπλήρωσε 12 σερί Over 2,5 και στα 10 έγινε Goal/Goal!